Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Nordland

Nordland fylkeskommune

Postadresse: Fylkeshuset, 8048 Bodø

Besøksadresse: Prinsensgate 100, 8048

Telefon: 75650000

E-post:dks@nfk.no

Kontaktperson:

Antall hendelser: 294

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
31
1
2
3
4
5
6
2
7
8
9
10
11
12
13
3
14
15
16
17
18
19
20
4
21
22
23
24
25
26
27
5
28
29
30
31
1
2
3
Mandag 21. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:20
    Dønna Voksenopplæring22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Dønna barne og ungdomsskole128 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Nord-Dønna Montessoriskole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland refunderer utgifter til skyss av elever - faktura merkes 550160/5180001/500LV

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ankenes skole84 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Ankenes skole84 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Skjomen skole9 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Skjomen skole drar til Ankenes skole. DKS Nordland dekker utgifter til transport

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180023- 550-METJOR


Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Værøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Værøy skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 22. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Herøy skole208 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Røst barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Håkvik skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Håkvik skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Leirfjord barne- og ungdomsskole244 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Tverlandet oppvekstsenter13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ulvang oppvekstsenter21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland refunderer utgifter til skyss av elever - faktura merkes 550160/5180001/500LV

Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 23. januar. 2019
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Steigenskolen avd. Leinesfjord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Skistua skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Hamsunsenteret - Kultursalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Skistua skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Skistua skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Evenes skole46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Søndag 27. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ramsund Skole68 deltakere: 10. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Produksjonen kan også vises for barnetrinnet dersom skolen ønsker det, utøverne tilpasser seg målgruppa.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:50
    Granmoen skole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

  • 12:05 - 12:50
    Elsfjord Oppvekstsenter skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Granmoen skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt. 

    Elsfjord bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport. Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180045-900IH

Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole - Samfunnshuset i Brønnøysund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Kongsvik skole31 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Produksjonen kan også vises for barnetrinnet dersom skolen ønsker det, utøverne tilpasser seg målgruppa.

Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Terråk skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Kulstad skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Ved innrigg mandag, kan forestillingstid tilpasses skolenstimeplan bedre. Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

  • 11:15 - 12:00
    Kulstad skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Drag skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Vestbygd Skole19 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Produksjonen kan også vises for barnetrinnet dersom skolen ønsker det, utøverne tilpasser seg målgruppa.

    Utstyret hentes av Bring på skolen etter forestillingen.

Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Bindalseidet Skole Sa
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Bindalseidet Skole Sa38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Vestmyra Skole95 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Vestmyra Skole95 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Vestmyra Skole95 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Kulstad skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

  • 10:15 - 11:00
    Kulstad skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

  • 12:15 - 13:00
    Kulstad skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Vega barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Vik Skole83 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Mosjøen skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

  • 12:30 - 13:15
    Mosjøen skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Berg skole105 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:10
    Nordhus skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Mosjøen skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

  • 11:30 - 12:15
    Mosjøen skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

Produksjonsinformasjon
  • Second NatureMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Hilstad barne- og ungdomsskole/Velfjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Søndag 3. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Søndag 3. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 4. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 4. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Lyngheim skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

  • 12:00 - 13:30
    Lyngheim skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Dønna barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Enga skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Enga skole27 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Halsa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Halsa skole24 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Lovund skole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20 - 13:00
    Herøy skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Lyngheim skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

  • 12:00 - 13:30
    Lyngheim skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Salhus skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Salhus skole158 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Sortland barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Sortland barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Sortland barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Sortland barneskole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Jektvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Jektvik skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Olderskog skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

  • 11:30 - 12:15
    Olderskog skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Tjongsfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Hauknes skole24 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

  • 11:45 - 13:15
    Hauknes skole24 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Rødøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Gjerøy skole1 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nesøy skole6 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Rødøy skole5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Olderskog skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

  • 10:30 - 11:15
    Olderskog skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

  • 12:30 - 13:15
    Olderskog skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Strand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Strand skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 7. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Hauknes skole24 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Neverdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Neverdal skole19 deltakere: 2. trinn, 3. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Meløy Oppvekstsenter8 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Neverdal skole13 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Meløy oppvekstsenter velger selv hvor og når de vil dra å se forestillingen. Men skolen må gi beskjed til skolen de drar til at de kommer. 

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Maurnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 10:00
    Maurnes skole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig (Katma)Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Korgen sentralskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Bleikvassli skole9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Korgen sentralskole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

    Bleikvassli bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180045-900IH

  • 11:00 - 11:45
    Bjerka Skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

    Bjerka bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180045-900IH

  • 13:00 - 13:45
    Korgen sentralskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:00
    Dalsgrenda Montessoriskole15 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Grønfjelldal Montessoriskole11 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Neverdal Enspire skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Holmstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Holmstad skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 8. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Glomfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Holand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Holand skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gruben barneskole34 deltakere: 5. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

  • 11:15 - 12:45
    Gruben barneskole34 deltakere: 5. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • Mørkemodig (Katma)Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Finneidfjord skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hemnes sentralskole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt. 

    Finneidfjord bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180045-900IH

  • 11:30 - 12:15
    Hemnes sentralskole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Max 40 personer (inkl lærere) per forestilling. Alle må ha på øretelefoner som fås utdelt.

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Jennestad Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 10. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Søndag 10. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Søndag 10. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 11. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Nygårdsjøen Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Storforshei barne- og ungdomsskole25 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Lamarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Lamarka skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Lamarka skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Sandhornøy skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Skonseng skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Inndyr skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Inndyr skole39 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Innlandet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 12:00
    Innlandet skole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:00
    Utskarpen barne- og ungdomsskole25 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Sørarnøy skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Båsmo barneskole48 deltakere: 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

  • 12:00 - 13:30
    Båsmo barneskole43 deltakere: 5. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Reipå skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole1 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Reipå skole27 deltakere: 2. trinn

    Bolga skole velger hvor de vil dra. DKS Nordland dekker utgifter til transport, faktura merkes 900JSK og prosjekt 5180038

  • 10:15 - 11:00
    Reipå skole35 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Sigerfjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Sigerfjord skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 14. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Selfors barneskole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

  • 11:15 - 12:45
    Selfors barneskole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Sandnes skole, Hadsel kommune
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Røst barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Ytteren skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

  • 11:20 - 12:50
    Ytteren skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Skolen får besøk av formidler Kristin Risan fra Nordnorsk kunstnersenter og kunstner Ada Einmo Jürgensen. Opplegget varer i 90 min og handler om samisk kunst i Rana.

Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 15. februar. 2019
  • Værøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Værøy skole16 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Søndag 17. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÁnnásuoloMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Søndag 17. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 18. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 18. februar. 2019
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Leknes skole142 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Leknes skole142 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ÁnnásuoloMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Mandag 18. februar. 2019
  • Narvik Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Skjomen skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 19. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Svarholt skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Svarholt skole42 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ÁnnásuoloMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Kulturfabrikken Sortland
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Bøstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Bøstad skole65 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25 - 13:10
    Evenes skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 19. februar. 2019
  • Ballstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:45 - 14:30
    Ballstad skole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 20. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Sørvågen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:55
    Eidet skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steine skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Straume skole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180011-STEINJ

Produksjonsinformasjon
  • ÁnnásuoloMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Hurtigrutens Hus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 20. februar. 2019
  • Ramberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 14:00
    Ramberg skole39 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 21. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Kongsvik skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Svolvær skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÁnnásuoloMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Hisnakul
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Ramsund Skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:25
    Myre skole173 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Gymsal/kultursal med blending

Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 21. februar. 2019
  • Henningsvær skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 22. februar. 2019
  • Laukvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 22. februar. 2019
  • Gimsøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 22. februar. 2019
  • Kabelvåg ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 24. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÁnnásuoloMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Søndag 24. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Søndag 24. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Søndag 24. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 25. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Moldjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Moldjord skole9 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Skolen kan gjerne ta med 5. trinn på forestillingen, hvis de ønsker. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÁnnásuoloMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Lofoten kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Trones skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Trones skole16 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 26. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Rognan barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Holand skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Holmstad skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Jennestad Montessoriskole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Strand skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180011-STEINJ

  • 12:00 - 12:55
    Maurnes skole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sigerfjord skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180011-STEINJ

Produksjonsinformasjon
  • ÁnnásuoloMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Meieriet kultursenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÁnnásuoloMusikk
  • Varighet: 50 min
  • Onsdag 27. februar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Rognan barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Svarholt skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ÆSJ!Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Røkland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Stokmarknes skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:55
    Stokmarknes skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Bøstad skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 1. mars. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 1. mars. 2019
  • Ballstad skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 10. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Reisedag utøvere

Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Søndag 10. mars. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Mandag 11. mars. 2019
  • Andenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 11. mars. 2019
  • Sortland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Værøy skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Myre skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Tirsdag 12. mars. 2019
  • Risøyhamn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 12:15
    Risøyhamn skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åse Montessoriskole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Straume skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Eidet skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Straume skole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Andenes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:25
    Andenes skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Røkland skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Risøyhamn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Onsdag 13. mars. 2019
  • Steine skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Steine skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 14. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Bø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Myre skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Myre skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Myre skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sommarøy skole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 14. mars. 2019
  • Melbu skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Alsvåg barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BaksidenLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Fredag 15. mars. 2019
  • Strengelvåg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Strengelvåg skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 18. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Hattfjelldal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Grane barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:40
    Ankenes skole19 deltakere: 9. trinn
    Skjomen skole3 deltakere: 9. trinn

    Skjomen bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180029-METJOR

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20 - 13:05
    Bodø videregående skole60 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spillested: Auditoriet i Torvgata

    Hvem deltar: 4 norskklasser ved Bodø vgs. 

    Kontaktperson på Bodø vgs er Marit Solstrand, tel. 75561622, epost: mariso@vgs.nfk.no


  • 13:10 - 13:55
Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Onsdag 20. mars. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Onsdag 20. mars. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Bindalseidet Skole Sa
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Melbu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Melbu skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Strønstad skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Melbu skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Vik Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Vik Skole95 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Meløy kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Stokmarknes skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Stokmarknes skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Stokmarknes skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Slipen Scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Vega barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 24. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Søndag 24. mars. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:10
    Erikstad skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Elever fra Erikstad går til Vestmyra skole og ser forestillingen der.

  • 12:00 - 13:40
    Vestmyra Skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Vevelstad Sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole - Samfunnshuset i Brønnøysund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Fauske Kino
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:25
    Bjarnetjønna skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Bjarnetjønna skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:10
    Hauan Skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
  • 12:00 - 13:40
    Finneid skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Elever fra Finneid skole skysses til Hauan skole ogser forestillingen der. DKS Nordland dekker transportutgifter, faktura merkes 900JSK og prosjektnummer 5180031

Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Bodø fengsel
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole - Samfunnshuset i Brønnøysund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Søvik oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:25
    Løkta skole11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Søvik oppvekstsenter56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tjøtta oppvekstsenter16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Mellomåsen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:25
    Sandnes barneskole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:40
    Sulitjelma skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Salhus skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Salhus skole132 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Bodin videregående skole og maritime fagskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Ura skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Hilstad barne- og ungdomsskole/Velfjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Hattfjelldal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Mosjøen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Bodø videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Grane barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:55
    Røsvik skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Hamsunsenteret - Kultursalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Kippermoen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:10
    Kippermoen ungdomsskole418 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Skolen har amfi med plass til mange.

Søndag 31. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 1. april. 2019
  • Sortland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 1. april. 2019
  • Nesna skole avd. Nesna
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 1. april. 2019
  • Båsmo barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Båsmo barneskole48 deltakere: 3. trinn
    Utskarpen barne- og ungdomsskole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordelingen av Båsmo-elever er kun et forslag. Det er opp til skolen.

    Utskarpen bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180048-900IH


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Strand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Lovund skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Båsmo barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:50
    Båsmo barneskole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 4. trinn

    Fordelingen av Båsmo-elever er kun et forslag. Det er opp til skolen.

  • 12:00 - 12:40
    Båsmo barneskole124 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordelingen av Båsmo-elever er kun et forslag. Det er opp til skolen.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:40
    Nordsia oppvekstsenter10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:40
    Kongsvik skole12 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Maurnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:10
    Vestbygd Skole13 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Gruben barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Gruben barneskole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Gruben barneskole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Aldersund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Aldersund skole8 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Konsvik skole4 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvarøy oppvekstsenter2 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sleneset oppvekstsenter 5 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Onøy/Lurøy skole11 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Tidspunktet kan tilpasses båtruter.

    Skolene bestiller selv transport til spillested, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180050-900IH

Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Holmstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Gruben barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Gruben barneskole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Husøy skole21 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Lyngheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Lyngheim skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 5. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 5. april. 2019
  • Holand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Holand skole13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 5. april. 2019
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 5. april. 2019
  • Lyngheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Lyngheim skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Lyngheim skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 5. april. 2019
  • Finneidfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 7. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Søndag 7. april. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Ma 8. - Ti 9. apr. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 8. april. 2019
  • Lamarka skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 8. april. 2019
  • Hauknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Dalsgrenda Montessoriskole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hauknes skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180048-900IH

  • 12:30 - 13:10
    Hauknes skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Sigerfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Selfors barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Selfors barneskole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Selfors barneskole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Jennestad Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Ytteren skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Ytteren skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Ytteren skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Storforshei barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Grønfjelldal Montessoriskole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Storforshei barne- og ungdomsskole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180048-900IH

Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Skonseng skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Skonseng skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 12. april. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 12. april. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:10
    Mellomåsen skolesenter 18 deltakere: VG1

    Sjekk med skolen om særlig hensyn vedrørende publikum. Mulig det er nok med en workshop, sjekk med skolen når dere ringer dem før besøket. 

  • 12:30 - 14:40
    Mellomåsen skolesenter 18 deltakere: VG1
Søndag 5. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:25
    Ankenes skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Kulturkontakt på Ankenes booker hallen. 


  • 12:15 - 12:55
    Ankenes skole87 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 12. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Kjøpsvik skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen ordner egnet lokale, se kravspesifikasjoner i produksjonsinformasjonen. 

Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Skistua skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Rombak Montessoriskole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skistua skole112 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Søndag 19. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Bjerkvik barne- og ungdomsskole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen ordner egnet lokale, se kravspesifikasjoner i produksjonsinformasjonen. 

Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Evenes skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00 - 13:40
    Evenes skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Ramsund Skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    skolen booker lokaler

Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter